geasy

 G-Eazy - Still Be Friends (Official Video) ft. Tory Lanez, TygaGEazyMusicVEVO
4 months ago
G-Eazy ft. Tory Lanez & Tyga - Still Be Friends out now!: https://smarturl.it/StillBeFriends Director: Daniel Cz Executive Producer: ...
 G-Eazy & Halsey - Him & I (Official Music Video)GEazyMusicVEVO
2 years ago
New Album 'The Beautiful & Damned' Available Everywhere http://smarturl.it/TBAD Get exclusive TB&D bundles here: ...
 G-Eazy - Had Enough (Official Video)GEazyMusicVEVO
1 months ago
G-Eazy - "Had Enough" out now! smarturl.it/xHadEnough Director/ Creative Director: Lauren Dunn Prod. Co. : Happy Place EP: ...
 G-Eazy - I Mean It (Official Music Video) ft. RemoGEazyMusicVEVO
6 years ago
'These Things Happen' Available Now iTunes: http://smarturl.it/TheseThingsHappen?IQid=yt Director - Bobby Bruderle Producer ...
 G-Eazy x Bebe Rexha - Me, Myself & I (Official Music Video)GEazyMusicVEVO
4 years ago
G-Eazy new album "When It's Dark Out" Available Now! Get it on: iTunes: http://smarturl.it/GEazyWIDO?IQid=yt Stream on Spotify: ...
 G-Eazy - Been On (Official Music Video)G-Eazy
6 years ago
Get The Beautiful & Damned album: http://smarturl.it/TBAD Official music video for "Been On" by G-Eazy. Produced by Christoph ...
 Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)BABASTARSchannel
1 months ago
Music: Getoar Selimi & Alandy Instrumental & Arrangement: Big Deal Records Lyrics: Getoar Selimi & Majk Video: Entermedia ...
 Ghetto Geasy feat Onat & Shaolin Gang - Moti (Official Video HD)BABASTARSchannel
9 months ago
MOTI“ Music & Produced: BIGDEAL RECORDS Executive producer: GETOAR SELIMI Teksti: Geasy/Onat/Shaolin Gang iTunes: ...
 Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - MoriFloriMumajesiOfficial
1 years ago
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Stream & Download: https://fanlink.to/FloriBrunoGeti Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori Music: ...
 G-Eazy - I Mean It (Official Music Video) ft. RemoGEazyMusicVEVO
6 years ago
'These Things Happen' Available Now iTunes: http://smarturl.it/TheseThingsHappen?IQid=yt Music video by G-Eazy feat. Remo ...
 SAYGRACE - You Don't Own Me ft. G-EazyOfficialGraceVEVO
5 years ago
Grace's debut album 'FMA' out now! iTunes: http://smarturl.it/GraceFMA?IQid=yt Spotify: http://smarturl.it/StreamFMA?IQid=yt ...
 G-Eazy - The Plan (Official Music Video)GEazyMusicVEVO
2 years ago
New Album 'The Beautiful & Damned' Available Everywhere http://smarturl.it/TBAD Get exclusive TB&D bundles here: ...
 G-Eazy - No Limit REMIX ft. A$AP Rocky, Cardi B, French Montana, Juicy J, BellyGEazyMusicVEVO
2 years ago
New Album 'The Beautiful & Damned' Available Everywhere http://smarturl.it/TBAD Get exclusive TB&D bundles here: ...
 MMV - Ghetto Geasy (Official Video 4K)BABASTARSchannel
1 years ago
Lyrics: Getoar Selimi Music & Produced: Big Deal Records Video: Mojo Production Executive Producer: Getoar Selimi.
 G-Eazy, Jack Harlow - Moana (Official Video)GEazyMusicVEVO
3 months ago
G-Eazy x Jack Harlow - "Moana" out now!: https://smarturl.it/xMoana Directed by: Matt Bauerschmidt, Kossisko Konan & Dusty ...
 Geasy/Majk/Onat - Vamos (Official Video HD)BABASTARSchannel
1 years ago
Lyrics : Geasy/Majk/Onat Beat/Mix/Master : Alandy Video : Imagine films Executive producer : Getoar Selimi Available on: Deezer: ...
 Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me rakiBABASTARSchannel
2 years ago
Listen & Download song on: https://AcromaxMedia.lnk.to/DashniMeRaki Lyrics & Music: Getoar Selimi & Flori Mumajesi Produced ...
 Ghetto Geasy ft. Onat - BSBABASTARSchannel
4 years ago
Lyrics : Getoar Selimi, Onat Beat : Libeats Edit & Reproduced by : Kico n Torch Video by: Entermedia Executive Producer : Getoar ...
 G-Eazy X Bebe Rexha - Me, Myself & I (Official Audio)GEazyMusicVEVO
4 years ago
G-Eazy new single "Me Myself & I" Available Now! Get it NOW! Apple Music: http://smarturl.it/GEAZYmmi?IQid=yt Listen on ...
 Ghetto Geasy - BirthdayBABASTARSchannel
2 years ago
Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/birthday Lyrics by: Getoar Selimi Produced by: Irkenc Hyka Mix by: JoJo Executive ...
 G-Eazy, Tyga - Bang (Official Video)GEazyMusicVEVO
11 months ago
'B-Sides' out now! https://smarturl.it/xBSides Follow G-Eazy: http://g-eazy.com/ https://twitter.com/G_Eazy ...
 Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me rakiBABASTARSchannel
2 years ago
Listen & Download song on: https://AcromaxMedia.lnk.to/DashniMeRaki Lyrics & Music: Getoar Selimi & Flori Mumajesi Produced ...
 G-Eazy - Nostalgia Cycle (Visualizer)GEazyMusicVEVO
1 months ago
G-Eazy - "Everything's Strange Here" out now!: http://smarturl.it/ESH Follow G-Eazy: https://twitter.com/G_Eazy ...
 Ghetto Geasy - BirthdayBABASTARSchannel
2 years ago
Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/birthday Lyrics by: Getoar Selimi Produced by: Irkenc Hyka Mix by: JoJo Executive ...
 Klanifornia - Profesori takon Drejtor Ghetto Geasy (31 dhjetor 2019)RTV KLAN
7 months ago
Klanifornia #TvKlan#Getoar Një program nga Turjan Hysko Moderatore: Marina Vjollca Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, ...
 Klanifornia - Laciani dhe Papi (Ghetto Geasy vs Marina Vjollca) (31 dhjetor 2019)RTV KLAN
7 months ago
Klanifornia #TvKlan #GhettoGeasy #Getoar Një program nga Turjan Hysko Moderatore: Marina Vjollca Aktorët: Julian Deda, ...
 Ghetto Geasy & Majk, kolazh, Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment ShowTop Channel Albania
6 months ago
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal ...
 Ghetto Geasy flet per Noizyn dhe UnikkatilTop music new
1 years ago
Per me shume video sub chanelin.
 Klanifornia - Varka “Nentori i dyte” me Gheto Geasy (31 dhjetor 2019)RTV KLAN
7 months ago
Klanifornia #TvKlan #Getoar #Ghetto Një program nga Turjan Hysko Moderatore: Marina Vjollca Aktorët: Julian Deda, Albano ...
 Ghetto Geasy po vjen në bashkëpunim me Dj Blunt & Real 1Hallakama
2 years ago
HALLAKAMA, 2018 Faleminderit që shikuat videon dhe mos harroni të bëni SUBSCRIBE. #GhettoGeasy #ShaolinGang ...
 Reperat, këngëtarët, dhe qytetarët flasin për Ghetto Geasy: Pjesa 3 (BABASTARS)BABASTARS
2 years ago
Prezentojme para jush miq, videon me te re qe ka te beje pikerisht me reperin e njohur te estrades tone shqiptare Ghetto Geasy, ...
 Ghetto Geasy & Majk, performancë LIVE, Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment ShowTop Channel Albania
6 months ago
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal ...
 Majk feat. Ghetto Geasy - Paris Milano (Official Video HD)BABASTARSchannel
2 years ago
Listen & Download the song on: https://acromaxmedia.lnk.to/ParisMilano Lyrics: Majk & Getoar Selimi Beat: RzonMusic Music ...
 Ghetto Geasy - Amante (Official Video 4K)BABASTARSchannel
1 years ago
Lyrics and Music: Getoar Selimi Beat /Mix/ Master: Alandy Video: Imagine Acting: Klaudia Pepa Executive Producer: Getoar Selimi ...
 Klanifornia - Varka “Nentori i dyte” me Gheto Geasy (31 dhjetor 2019)RTV KLAN
7 months ago
Klanifornia #TvKlan #Getoar #Ghetto Një program nga Turjan Hysko Moderatore: Marina Vjollca Aktorët: Julian Deda, Albano ...
 Ghetto Geasy po vjen në bashkëpunim me Dj Blunt & Real 1Hallakama
2 years ago
HALLAKAMA, 2018 Faleminderit që shikuat videon dhe mos harroni të bëni SUBSCRIBE. #GhettoGeasy #ShaolinGang ...
 Reperat, këngëtarët, dhe qytetarët flasin për Ghetto Geasy: Pjesa 3 (BABASTARS)BABASTARS
2 years ago
Prezentojme para jush miq, videon me te re qe ka te beje pikerisht me reperin e njohur te estrades tone shqiptare Ghetto Geasy, ...
 GHETTO GEASY - MA I MADHI N'VEN IIBABASTARSchannel
6 years ago
GHETTO GEASY - MA I MADHI NVEN II Beat : MMG Untouchable ( Rick Ross ) Available on: Itunes: ...
 Ghetto Geasy & Majk, performancë LIVE, Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment ShowTop Channel Albania
6 months ago
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal ...
 Majk feat. Ghetto Geasy - Paris Milano (Official Video HD)BABASTARSchannel
2 years ago
Listen & Download the song on: https://acromaxmedia.lnk.to/ParisMilano Lyrics: Majk & Getoar Selimi Beat: RzonMusic Music ...
 Ndaje ose Haje, Ghetto Geasy & Majk, Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment ShowTop Channel Albania
6 months ago
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal ...
 Albina Kelmendi - Malena [Majk / G.Geasy]EnurVlogs
1 years ago
Subscribe #WAZZUP = http://smarturl.it/WAZZUP Versioni akustik i kenges "Malena" te Majk dhe Ghetto Geasy nga Albina ...
 Dostat - Intervista me Ghetto Geasy ( Funny)DOSTAT
3 years ago
Për më shumë rreth DOSTA-ve: DOSTAT në Facebook : https://www.facebook.com/dostatgroup DOSTAT në Instagram ...
 Je t’aime I Original Mix 8D Audio I (Ghetto Geasy feat Majk) 6II96II9
1 months ago
I Original Mix 8D Audio I Summer To effectively listen to the music, please listen with headphones!!! © This remix video Music: ...
 Ghetto Geasy - Suksesi Jem (Official Music Video)Muzika Shqiptare
3 years ago
Ghetto Geasy - Sukesi Jem (Official Music Video) Ghetto Geasy - Sukesi Jem (Official Music Video) Ghetto Geasy - Sukesi Jem ...