Bakın Afrika'daki İlk Günüm Nasıl Geçti | Ruanda

Share
Embed
 • 
  Loading...
 • Published on:  11/10/2019
 • Kanalıma buradan http://wedia.link/birhayalinpesinde ABONE olabilirsiniz.
  (Önemli not : Çoğu yerde çekim yapmak yasaktı. O yüzden müzelerde v.s. çekim yapamadım. Anlatmaya çalıştım.)
  Aylardır bunun için hazırlandım. Sonunda Afrika'daki ilk durağım Ruanda'ya gittim. Akabinde, Uganda, Kenya ve Tanzanya gezilerim de olacak.
  👇
  Ruanda, acıların ülkesi. Ama artık, turistler için gezilecek en güvenli 10 ülkeden biri. 11 milyonluk ülkede, 5 milyon polis var. Halk inanılmaz güler yüzlü; farklı etnik kökenler artık uyum içerisinde yaşıyor.
  👇
  Bu Vlog, benim için çok özel ve değerli. İzlediğim bir filmin peşinde, Ruanda'da yaşanılan dönemi de anlatmak benim için çok önemliydi. Her ne kadar gezi tadında olsa da, Ruanda'daki soykırım ve derin hikayeler beni çok etkiledi. Fillerin kavgasında, çimenlerin ezildiği dünya. Öğrenilecek çok hikaye var bu ülkede.
  👇
  Bu ülkelere gitmeden önce, özellikle aşı konusunda yaptığım uyarılara dikkat edin. Uganda, Kenya, Ruanda ve Tanzanya gibi ülkelere gidecekseniz, gitmeden önce doktorlara danışın derim. Ayrıca yanınızda bir şeyler getirip, bu coğrafyadaki insanlara yardımcı olabilirsiniz. Bu konuda videoda bahsettiğim lokumları gönderen Servet Şekerleme'ye teşekkürler. Sitelerini de şöyle bırakıyorum : https://www.servetsekerleme.com/
  Instagram hesapları : https://www.instagram.com/servetsekerleme/
  Canınız çekmiş olabilir. Sitelerinden dilerseniz sipariş edebilirsiniz.
  👇
  Umarım Ruanda'da gezilecek yerler açısından ve ülke hakkında güzel bilgiler verebilmişimdir. Aşağıdaki linkten blogumu da okuyun derim ve Instagram'dan da takip edin. Böylece anlık gezilerime ortak olabilirsiniz.

  Blog Yazılarım 👉 https://birhayalinpesinde.com

  Instagram 👉 https://instagram.com/birhayalinpesinde

  Facebook 👉 https://www.facebook.com/birhayalinpesinde

  Twitter 👉 https://twitter.com/1hayalinpesinde

  #birhayalinpeşinde#afrika#ruanda
Loading...

Comment