HAYATIN ANLAMI var mı? | KIRMIZI FELSEFE 🩸

Share
Embed
 • 
  Loading...
 • Published on:  8/14/2020
 • https://www.201tube.com/video/NKGnXgH_CzE/video.html

  https://www.201tube.com/video/aEzMwNBjkAU/video.html

  https://www.201tube.com/video/MBRqu0YOH14/video.html

  https://www.201tube.com/video/JQVmkDUkZT4/video.html

  https://www.201tube.com/video/QOCaacO8wus/video.html

  #hayat#hayatınanlamı #varoluşçuluk#hiççilik#nihilizm#absürdizm#varoluşsancısı#varoluşsalkriz#felsefe#varlıkfelsefesi#hiçlik#anlam#psikoloji#nihilist

  İlk videoma hoşgeldiniz.❤️
  "Varoluş sancısı" oynatma listemin ilk konusu olarak hayatın bir anlamı var mı,yok ise bununla nasıl başa çıkabiliriz? sorularını seçtim ve kendi bakış açımdan bir giriş yaptım.
  Yaşamak için herkesin kendine ait bir sebebi olmalı ve bu sebep de kişinin rahatlıkla içselleştirebildiği; geçmişini,şimdisini ve geleceğini anlamlandırmasına yardımcı olabilen bir sebep olmalı.
  Şu an boşlukta hissediyor olabilirsiniz, hayatın belirsizliği ve sınırlılığı sizi yıpratmış olabilir ama lütfen bilin ki "çıkış yolu" dediğimiz şey var edilebilir.Bu kanalı açma sebebim de zamanında benim de bu yorgunluğu yaşamam ve duymak istediğim cevabı bulmakta zorlanmamdı.Umarım videolarımdan herhangi biri,içinizden birinin karanlığına kırmızı bir ışık olur.
  Elon Musk'ın çok beğendiğim bir tweetini buraya bırakıp hepinizi öpüyorum:
  "You don't have a soul, you are a soul."

  P.S: Aboneliğinizi ve düşüncelerinizi lütfen benden esirgemeyin.Yorumlarınızı bekliyorum.❤️❤️❤️
  *"Optimistic Nihilism" başta olmak üzere linkini bıraktığım videoları incelemeniz dileğiyle,bir dahaki videoda görüşmek üzere...💋💋💋
Loading...

Comment