Krimineli - Humor Shqip

Share
Embed
 • 
  Loading...
 • Published on:  11/2/2017
 • Aktrojne: Xhemal Myftiu, Edmond Halili dhe Arben Rexha
  Producent Haxhi Isufi

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Subscribe: Mos harroni te abonoheni ne kanalin tone qe te njoftoheni per cdo humor te ri qe do hidhet.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Na ndiqni edhe ne:

  Facebook: https://www.facebook.com/TV2000shi/
  Twitter: https://twitter.com/TV2000shi
 •                                
Loading...

Comment