Speciale / Problemet e sezonit turistik ne Durres

Share
Embed
 • 
  Loading...
 • Published on:  6/20/2021
 • Ekipi i “Fax News” kryen nje vezhgim ne “ Plazhin e Madh”
  Vihen re shume pak kulla vrojtimi si dhe roje bregdetare
  Blerim Norja,operator turistik:Presim qe ky ngerç te zgjidhet
  Ledjon Dashi ,roja bregdetare:Kemi pasur incidente te vogla
  Turistet:Rojet bregdetare jane shume te rendesishem
  Turistet: Kemi femije te vegjel,na rrezikohet jeta e tyre
  Operatori turistik, Blerim Norja:Duhet te zgjatet pak orari i muzikes
  Drejtoresha e Shëndetit Publik Durrës, Aurora Hyka:Kemi te pozicionuara ambulancat per cdo situate

  #faxweb#faxnews#zgjohu

  Follow Fax News Albania

  Subscribe To Fax News on YouTube Channel HERE: https://www.201tube.com/channel/UCXdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw

  For more content from click HERE: https://www.faxweb.al/

  Like Fax News on Facebook HERE: https://www.facebook.com/faxweb.al/

  Follow Fax News on Instagram Here: https://www.instagram.com/faxnews.tv/

  Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al
Loading...

Comment